Connect with us
Dizide yuvarlak maskeliler işçi, üçgen maskeliler asker ve kare maskeliler de bunların yöneticileridir.
Türkiye ve dünyada izlenme rekorları kıran dizide kendine özgü bir sürü karakter mevcut.

Peki sen Squid Game de Hangi Karaktersin ?

Seçiminizi size ve karakterinize en uygun olanını gerekçesi ile beraber yorumlara belirtin eğlenelim.
Squid Game de Hangi Karaktersin
Squid Game de Hangi Karaktersin
Han Mi-Nyeo
Bundan sonrası spoiler içerir lütfen izlemeyenlerin gözü kaymasın.
Abdul Ali: Kibarlığı ve Seong Gi-Hun’un ilk oyunda hayatını kurtarmasıyla gönüllerde taht kurdu. Bunun yanında saflık diyebilceğimiz kadar iyi niyetli olması onun sonunu getirdi. Dolayısıyla iyilik her yerde her zaman kazanmıyor.
In-Ho: The Front Man olarak geçen karakter. Sandığımızın aksine kendisi de bir görev adamı. Dolayısıyla oyunları kurallarına göre oynatıp, hileye müsaade etmeme gibi bir görevi var. Fakat bazı şeylere göz yumduğunu da görüyoruz. Oyunların oynanabilirliğini etkileyecek hiç bir şeye olanak tanımadı. Kardeşine bile!
Jang Deok-Su: Tipik kötü ve güçlü adam. Herkesin çevresinde takımında isteyebileceği biri ama onları gözünü kırpmadan harcayabileceğinin herkes farkında. Bunun dışında bir iyi bir kötü olan Cho Sang-Woo dan daha istikrarlı. En azından tarafı belli.
Cho Sang-Woo: İyilik ve kötülükle harmanlanmış oyunun en tehlikelisi. Hedef uğrunda arkadaşlarını gözünü kırpmadan harcayabilir. Buna rağmen tek kişinin sağ kalacağını bildiği oyunda bu kadar realist olması kabul edilebilir.
Oh Il-Nam: Şüphesiz herkesi en çok şaşırtan karakter bu karakterdir. Misket oyununda Seong Gi-Hun’nun onu kandırmasına rağmen kazanmasına izin vermesiyle kalbimize girmişken. Sırf eğlenmek için böyle bir şey düzenlemesi de nefret uyandırdı.
Seong Gi-Hun: 456 numaralı oyunun son ve ana karakteri. Tam bir kumarbaz. Annesinin son parasını kızına hediye almak için çeken, eline geçen her parayla kumar oynayan, önüne gelenden 10.000 Won borç isteyen birisi. Kimseyi öldürmeyecek kadar iyi yürekli. Kendini öldürmek isteyen Cho Sang-Woo yu affedebilecek kadar koca yürekli. Bir o kadar sempatik ve şaşkın.


”Google

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ev Ve Yaşam

69 Emoji Anlamı Nedir ? ♋

69 Emoji Anlamı

69 emoji anlamı‘ hakkında bilgi paylaşacak olursak. 69 emojisinin anlamı, kullanıcıya göre değişkenlik gösterebilir. Ancak, genellikle Whatsapp ve Instagram gibi platformlarda bulunan ♋ sembolü, yengeç burcunu temsil etmek için kullanılır. ♋ ifadesi görmek, kullanıcının yengeç burcunda olduğunu belirtir. Ancak, sembollerin anlamları kişiden kişiye değişebileceği gibi sohbetin konusu ile de ilgilidir.

Eğer burçlardan bahsetmiyorsanız Dikkat!

69 Emoji Anlamı

Birazcık ying yang sembolüne de benzemekle birlikte, bu sembol, bir yengecin simetrik çizgilerle temsil edilmiş yan profiline benzetiliyor. Yengeç burcu, astrolojiye göre 21 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kişileri temsil eder. Bu burç, genellikle duygusal ve evine düşkün olduğuna inanılan bir karaktere sahiptir.

69 Emoji Başka Anlamı Var Mı ?

İki rakamın birleşmesi ile oluşan ifade rakamları, birer birey olarak düşünerek oral birleşmeyi tarif edebilir. Argo veya şaka amaçlı kullanım yapılmış ise hoş karşılanmayacak bir kullanım olmuş olabilir. Bir yanlışlık olduğu umulabilir ya da gönderen kişiye açık açık maksadı sorulabilir.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri:

  1. Duygusal Derinlik: Yengeç burcu genellikle derin duygusal bağlar kurar ve içsel olarak derin hissedebilir. Duyarlılıklarıyla tanınırlar ve çevrelerindeki insanlara karşı empati gösterirler.
  2. Ev Odaklılık: Evleri ve aileleri Yengeç burçları için hayati öneme sahiptir. Evlerinde huzur bulurlar ve aileleriyle olan bağları onlar için çok değerlidir.
  3. Koruyucu İçgüdü: Yengeç burçları, sevdiklerini koruma ve destekleme konusunda içgüdüsel bir eğilime sahiptirler. Aileleri ve yakınları için her zaman güvenli bir liman olmayı amaçlarlar.
  4. Yaratıcı Potansiyel: Yengeç burçları sıklıkla sanatsal ve yaratıcı yeteneklere sahiptirler. Zengin iç dünyalarıyla tanınırlar ve sanat, edebiyat veya diğer yaratıcı alanlarda ifade bulabilirler.
  5. Kararlılık ve Dengeli Davranış: Yengeç burçları genellikle istikrarlı ve dengeli bir karaktere sahiptirler. Kararlılıkları ve güvenilirlikleriyle bilinirler ve zor zamanlarda bile genellikle sakin ve sabırlı bir tutum sergilerler.

 

 

Continue Reading

Ev Ve Yaşam

Www Gittigidiyor Com Giriş Mümkün Mü ?

www gittigidiyor com giriş

www gittigidiyor com giriş artık tabi ki mümkün değil. Serkan Borançılı, Burak Divanlıoğlu ve Tolga Kabataş tarafından kurulan “GittiGidiyor.com“, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi alışveriş platformlarından biriydi. 2001 yılında kurulan ve 2007 yılında eBay tarafından satın alınan GittiGidiyor, geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapardı. Kullanıcılar, elektronik ürünlerden giyim ve aksesuarlara, ev dekorasyonundan kozmetik ürünlere kadar her türlü ürünü burada bulabilirlerdi. İkinci el kısmı ise hayatımızdaki yeniliklerin öncüsüydü.

GittiGidiyor, Türkiye’de milyonlarca kullanıcının güvenli alışveriş yapmasını sağlayarak bilinirliğini artırmayı başarmıştı. İkinci el alışverişi çoğumuz bu site sayesinde tanıdı. GittiGidiyor ile 1tl den başlayan açık arttırma ilanlarını hala hatırlarım. Az zaman harcatmadı bilgisayar karşısında. O zaman açık arttırmada yaşadığımız heyecanlı bekleyişler artık yerini farklı platformlara bıraktı.

www gittigidiyor com giriş eBay ‘ın platformu satın aldığından itibaren 15 sene devam etmiştir.

www gittigidiyor com giriş

20 Haziran 2022 tarihinde Gittigidiyor, yeni ürün yeni ilan vermeyi kapatma kararı aldı. Ardından, 30 Eylül 2022 Cuma günü ise site tamamen kapandı.

Continue Reading

Ev Ve Yaşam

Morhipo.Com Bir Zamanların Efsanesi

morhipo.com

Morhipo.com , Bildiğimiz üzere Türkiye’deki bir online alışveriş platformuydu. Özellikle giyim ve moda ürünlerini sunardı. Morhipo, çeşitli markaların koleksiyonlarını bir araya getirerek kullanıcılara çevrimiçi alışveriş yapma imkanı sunardı. Kullanıcılar genellikle giysi, ayakkabı ve aksesuar gibi ürünleri Morhipo‘dan satın alır ve çeşitli indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirlerdi.

morhipo.com

17 Ekim 2023’de Morhipo.com kapandı

2011’de Boyner Grup tarafından hayata geçirilen online alışveriş platformu Morhipo, 2020’de Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ile birleşti. Bu birleşme sonrasında, Morhipo.com hizmetlerine aynı şekilde devam etti ve alan adı ile isim gibi unsurlarda hiçbir değişiklik yapılmadı. ta ki 17 Ekim 2023 tarihine kadar…

Üç yıl sonra ortak bir çatı altında hizmet vermeye karar veren Boyner Grup artık müşterilerine boyner.com.tr adresinden hizmet vermektedir.

morhipo.com

Continue Reading

Öne Çıkan