Connect with us

ATV‘nin Cumartesi akşamları Saat: 20:00’da yayınlanan dizisinde Halit Özgür Sarı‘nın canlandırdığı Kadir Eren karakteri için bugün yayınlanan 29. Bölüm Fragmanı ile akıllarda tek bir soru uyandı. O soru da ”Kardeşlerim Kadir Öldü Mü?”

Fragmanda babasının katilinin Akif Atakul olduğunu anlayan Kadir:

”Bu yaptıklarının hesabını vereceksin Akif atakul, Bu yaptıklarının hesabını vereceksin! Ömrünün sonuna kadar hapiste çürüyeceksin!”

Diyerek soluğu Akif Atakul’un yanında alıyor. Akif Atakul’u yumruklarken gördüğümüz sahne sonrasında. Ömer’in ”Abim kaza geçirmiş” repliğinden sonra ”Başınız sağolsun çocuklar” cümlesi Halit Özgür Sarı sevenlerini can evinden vuruyor.

technologyhaber.com

Bu Kaçıncı Kaza?

Bilindiği üzere Akif Atakul önce annelerini daha sonra babalarını kaza(!) ile öldürmekte. Annelerinin ölümünde pek etkisi olmasa da arabada olmasına sebebiyet vermesi ve ölmeden önceki yardım isteğine kayıtsız kalması onu suçlu kılıyor.

Gelgelelim bu kadar sempatik bir kötü de türk televizyon tarihinde nadirdir. Dizinin tartışılmaz en komik insanı Celil Nalçakan‘ın hayat verdiği Akif Atakul karakteridir. Ardından Cihan Şimşek‘in oynadığı Oğulcan Eren karakteri olduğu söylenebilir. Fadik Sevin Atasoy ise Şengül Eren karakteriyle çok farklı seviyelerde seyrediyor.

Ölüm Şimdi Mi Gelmeliydi?

Bu çocuklar bir bölümde hem anne hem babasını kaybettikten sonra bu şanssızlıklarını türlü türlü musibetlerden kurtularak kırdılar. Sobadan zehirlendirler ayağa kalktılar. Kurşuna dizildiler ayağa kalktılar!

Müjde! 29. Bölüm De Hastanede Geçiyor

Akif Atakul elindekileri kaybetmemek için her şeyi yapabilir ve anlayacağımız 29. Bölüm de hastanede geçiyor. Para kazanıp saç baş yoldurarak kaybetme dışında dizimiz, doktorlar ve mucize doktordan sonra en fazla hastane sahnesi olan dizimiz olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Koskoca istanbul’da birbirine arapsaçı gibi dolanmış zengin ve fakir kahramanlarımız parayı saklayamama, elde tutamama, başkalarına çaldırma, acıyıp verme gibi huylara sahipler. Hal bu ya 20.000USD yi yakmışlıkları bile var. Absürt bir dramın içinde kardeşlerin bağı insani duygular barındırırken, sıyrılan bazı oyunculuklar göz doldurmaya devam ediyor.

Kardeşlerim Kadir Öldü mü?

Umarız ölmemiştir. Buna karşın fragman çok açık olayları işlemiş gibi duruyor.  20.11.2021 Saat:20:00 da izleyip göreceğiz. Ters köşe yapması ümidiyle.

İyi seyirler.

Kardeşlerim 29. Bölüm Fragmanı | ”Başınız sağ olsun çocuklar”

 

 


”Google

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ev Ve Yaşam

69 Emoji Anlamı Nedir ? ♋

69 Emoji Anlamı

69 emoji anlamı‘ hakkında bilgi paylaşacak olursak. 69 emojisinin anlamı, kullanıcıya göre değişkenlik gösterebilir. Ancak, genellikle Whatsapp ve Instagram gibi platformlarda bulunan ♋ sembolü, yengeç burcunu temsil etmek için kullanılır. ♋ ifadesi görmek, kullanıcının yengeç burcunda olduğunu belirtir. Ancak, sembollerin anlamları kişiden kişiye değişebileceği gibi sohbetin konusu ile de ilgilidir.

Eğer burçlardan bahsetmiyorsanız Dikkat!

69 Emoji Anlamı

Birazcık ying yang sembolüne de benzemekle birlikte, bu sembol, bir yengecin simetrik çizgilerle temsil edilmiş yan profiline benzetiliyor. Yengeç burcu, astrolojiye göre 21 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kişileri temsil eder. Bu burç, genellikle duygusal ve evine düşkün olduğuna inanılan bir karaktere sahiptir.

69 Emoji Başka Anlamı Var Mı ?

İki rakamın birleşmesi ile oluşan ifade rakamları, birer birey olarak düşünerek oral birleşmeyi tarif edebilir. Argo veya şaka amaçlı kullanım yapılmış ise hoş karşılanmayacak bir kullanım olmuş olabilir. Bir yanlışlık olduğu umulabilir ya da gönderen kişiye açık açık maksadı sorulabilir.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri:

  1. Duygusal Derinlik: Yengeç burcu genellikle derin duygusal bağlar kurar ve içsel olarak derin hissedebilir. Duyarlılıklarıyla tanınırlar ve çevrelerindeki insanlara karşı empati gösterirler.
  2. Ev Odaklılık: Evleri ve aileleri Yengeç burçları için hayati öneme sahiptir. Evlerinde huzur bulurlar ve aileleriyle olan bağları onlar için çok değerlidir.
  3. Koruyucu İçgüdü: Yengeç burçları, sevdiklerini koruma ve destekleme konusunda içgüdüsel bir eğilime sahiptirler. Aileleri ve yakınları için her zaman güvenli bir liman olmayı amaçlarlar.
  4. Yaratıcı Potansiyel: Yengeç burçları sıklıkla sanatsal ve yaratıcı yeteneklere sahiptirler. Zengin iç dünyalarıyla tanınırlar ve sanat, edebiyat veya diğer yaratıcı alanlarda ifade bulabilirler.
  5. Kararlılık ve Dengeli Davranış: Yengeç burçları genellikle istikrarlı ve dengeli bir karaktere sahiptirler. Kararlılıkları ve güvenilirlikleriyle bilinirler ve zor zamanlarda bile genellikle sakin ve sabırlı bir tutum sergilerler.

 

 

Continue Reading

Ev Ve Yaşam

Www Gittigidiyor Com Giriş Mümkün Mü ?

www gittigidiyor com giriş

www gittigidiyor com giriş artık tabi ki mümkün değil. Serkan Borançılı, Burak Divanlıoğlu ve Tolga Kabataş tarafından kurulan “GittiGidiyor.com“, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi alışveriş platformlarından biriydi. 2001 yılında kurulan ve 2007 yılında eBay tarafından satın alınan GittiGidiyor, geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapardı. Kullanıcılar, elektronik ürünlerden giyim ve aksesuarlara, ev dekorasyonundan kozmetik ürünlere kadar her türlü ürünü burada bulabilirlerdi. İkinci el kısmı ise hayatımızdaki yeniliklerin öncüsüydü.

GittiGidiyor, Türkiye’de milyonlarca kullanıcının güvenli alışveriş yapmasını sağlayarak bilinirliğini artırmayı başarmıştı. İkinci el alışverişi çoğumuz bu site sayesinde tanıdı. GittiGidiyor ile 1tl den başlayan açık arttırma ilanlarını hala hatırlarım. Az zaman harcatmadı bilgisayar karşısında. O zaman açık arttırmada yaşadığımız heyecanlı bekleyişler artık yerini farklı platformlara bıraktı.

www gittigidiyor com giriş eBay ‘ın platformu satın aldığından itibaren 15 sene devam etmiştir.

www gittigidiyor com giriş

20 Haziran 2022 tarihinde Gittigidiyor, yeni ürün yeni ilan vermeyi kapatma kararı aldı. Ardından, 30 Eylül 2022 Cuma günü ise site tamamen kapandı.

Continue Reading

Ev Ve Yaşam

Morhipo.Com Bir Zamanların Efsanesi

morhipo.com

Morhipo.com , Bildiğimiz üzere Türkiye’deki bir online alışveriş platformuydu. Özellikle giyim ve moda ürünlerini sunardı. Morhipo, çeşitli markaların koleksiyonlarını bir araya getirerek kullanıcılara çevrimiçi alışveriş yapma imkanı sunardı. Kullanıcılar genellikle giysi, ayakkabı ve aksesuar gibi ürünleri Morhipo‘dan satın alır ve çeşitli indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirlerdi.

morhipo.com

17 Ekim 2023’de Morhipo.com kapandı

2011’de Boyner Grup tarafından hayata geçirilen online alışveriş platformu Morhipo, 2020’de Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ile birleşti. Bu birleşme sonrasında, Morhipo.com hizmetlerine aynı şekilde devam etti ve alan adı ile isim gibi unsurlarda hiçbir değişiklik yapılmadı. ta ki 17 Ekim 2023 tarihine kadar…

Üç yıl sonra ortak bir çatı altında hizmet vermeye karar veren Boyner Grup artık müşterilerine boyner.com.tr adresinden hizmet vermektedir.

morhipo.com

Continue Reading

Öne Çıkan