Connect with us

2021 geçip gitti 2022 ye umutla bakıyoruz her sene olduğu gibi. 2022 burç yorumları ve tüm burçlar için neler getirdiğini ve ezoterik astroloji terimini yazımız devamında göreceğiz.

Yeni yılda tutulmaları oluşturan gezegenler seri değiştirecek. Yani yeni burçlara geçiyorlar. Bu geçişler hem burçlar, hem dünya açısından çok önemli. Tutulma akdini oluşturan kadersel gezegenler yeni yılda martın sonuna doğru koç ve terazi burcuna geçecekler. Kuzey ve güney ay dönümü diye tabir edilen bu iki gezegenin koç ve terazi burcuna geçiyor.

Hem kişisel hayatımızda, hem de toplumsal hayatımızda tutulmaların verdiği enerjiler üzerinden yaşarız. Koç mücadele, savaş ve bireysel alanların öne çıkması anlamına gelmektedir. Terazi ise ilişkiler ve adalet üzerine kurulu bir burçtur. Yani 2022 yılında bizi atraksiyonlu bir yıl bekliyor diyebiliriz.

Yeni Yılda 4 adet tutulma var. İlk tutulma 30 nisan, ikini tutulma 16 Mayıs , 25 Ekim üçüncü ve 8 Kasımda son tutulmaları yaşayacağız.

Özellikle üçüncü ve dördüncü tutulmalar avrupayı önemli bir şekilde etkileyecek. Avrupada ekonomik dalgalanmalar sonucu bir takım halk hareketleri görülebilir.

İlk tutulma özellikle Kuzey ve Güney Amerika üzerinde etkin olacak. Dolayısıyla o bölgede doğal afetlerin öne çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Bu dönemde Çin ve Amerika arasında Rusya ve Amerika arasında yaşanan soğuk savaşa benzer bir savaş sinyalleri veriyor.

Bu sene ezoterik astroloji yani astroloji ve ruh arasındaki bağ güçlenecek. İçselleştirilmiş ve derin anlamda gizemli bilgiler gün yüzüne çıkacak.

 

2022 Burç Yorumları

2022 De Koçları Neler Bekliyor?

Ocağın başından 11 mayısa kadar Jüpiter Balık burcunda olacak. Manevi olarak daha gelişmeye destekli, fedakarlık ve merhametin biraz daha ön planda olduğu bir döneme giriyoruz. 11 Mayıstan sonra Jüpiter Koç burcuna geçecek ve 28 Ekime kadar Koç burcuna geçecek. O dönemlerde hepimiz koç burcunun enerjisiyle daha cesaretli ve girişimci olmak isteyeceğiz. Olaylara daha rahat adım atıp daha cesur olacağız. 2022 burç yorumları ilk burcumuz ile devam ediyoruz.

Koçlar bu yıl sağlık konusunda dikkatli olmalılar. Sağlıklı beslenip, egzersizler üzerine odaklanmaları gerekiyor. Sağlık problemleri ile boğuşmaya başlarsanız bu sizin enerjinizi ummadığınız kadar uzun süre meşgul edebilir.

Aşk konusunda ilişkinizde acil kararlar vermeyin. Temkinli adımlar ile ilerleyin. Kararlar almak yerine partnerinizle kaliteli zaman geçirmeye odaklanın. Tutmayacağınız sözler vermekten kaçının.

Para konusunda tasarrufu elden bırakmayın. Bu yıl oldukça güzel gelirler sağlayacağınız bir yıl olacak. Kazanmaya başlayacaksınız ama harcarken biraz daha dikkatli olmakta fayda var.

2022 Burç Yorumları

2022 De Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Uzun süredir geçirdiğiniz rahatsızlıklar 2022 yılında son bulacak. Sağlıklı beslenip, egzersiz yapmaya gayret gösterin. Özellikle abur cuburlardan uzak durmanızı öneriyoruz.

Boğalar aşk yönünden 2022 yılında şanslı. Uygun birisiyle tanışmanın yanısıra evlilik kararı da alabilirsiniz. Bu doğrultuda gelir seviyeniz de artacaktır. Mümkün olduğunda kaliteli zaman geçirip, partnerinizi planlayacağınız aktivitelerle şımartabilirsiniz.

Kazançlarınızın geçen seneye oranla artacağı ve tasarrufa yöneleceğiniz bir yıl olacak. Yatırımlarınızı uzman desteğiyle ve üzerinde oldukça zaman geçirerek yapın. Zira hata yapma olasılığınız yüksek.

ezotorik astroloji

 

2022 De İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Mali açıdan karışık bir döneme giriyorsunuz. Yılın ilk yarısında kazancınız istediğiniz gibi gidecek. Bunu tasarruflar ve yatırımlar takip edecek. Fakat yılın ikinci yarısında geliriniz aynı olsa bile harcamalarınızdaki artış sizi olumsuz yönde etkileyebilir.

İçinizdeki boşluğu bu yıl doldurmak isteyeceksiniz. Çevrenizden biri ile yakınlaşabilirsiniz. Özellikle yılın ikinci yarısında ilişkiniz konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Sizi duygusal anlamda doygunluğa eriştirebilecek ve beklentilerinizi karşılayacak biriyle karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek.

Bu yıl sağlığınıza ekstra dikkat etmenizi öneririz. Kilolar ile ilgili mücadelenizde kaybeden taraf olabilirsiniz. Kronik rahatsızlıklarınız ise bu yıl stabil şekilde ilerleyecek.

ezotorik astroloji

2022 De Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Geçmişte elde ettiğiniz varlıkları düzgün kullanabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz.

Bekarların evlenme ihtimali bulunuyor. Uzun süreli ilişki içinde olanlar ise ilişkilerini farklı boyutlara taşıyabilir. Hayattan zevk almaya, romantik akşam yemekleri ve geziler gibi aktivitelere zaman ayırmaya çalışın.

Geçmiş rahatsızlıkları bulunanlar tekrarlama ihtimaline karşın bu yıl daha dikkatli olmaları gerekiyor.

ezotorik astroloji

2022 De Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

2022 yılında kazanç konusunda dengeli olmanız gerekiyor. Gelirinizi harcamaktan ziyade tasarrufa yönelmeniz tavsiye edilir. İş ve Özel hayatınızı birbirinden ayırmanız önemli. Vereceğiniz kararlar hayatınızı bu yönde güzelleştirebilir.

Evlilik planları yapan aslanlar için bu sene o sene. İlişkide bir sonraki seviyeye geçmek için ideal bir yıl. Evli aslanlar için ise aileye yeni bir üyenin katılması için bereketli bir sene.

Aslanlar gece ya da gündüz insanı olurlar. Yani gece ya da gündüzden birinde enerjileri daha yüksek olur. Kendinizi hangisi hissediyorsanız enerjinizi o zaman diliminde harcayın. Bilmelisiniz ki aslanlar avlandıktan sonra dinlenirler.

ezotorik astroloji

2022 De Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Mali konularda dikkatli yatırımlar yapacağınız bir sene olacak. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Başak burçları parayı severler ve tutmak isterler. Bu sebepten harcamalarınızda bütçenizi göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Kendinizi aşk konularında üzmekten vazgeçin. Yakınlarınıza ve sevdiklerinize iyi davranın. Aşk konusunda sabırlı olmanızda fayda var. Sabırlı olmak size durumu daha iyi değerlendirme şansı tanıyacaktır.

Daha sağlıklı olabilmek için içinde savaştığınız durumlardan sıyrılıp dingin bir hayata kavuşmak faydalı olabilir. Ahlaki kurallara uymadığınızda bunun zararlarını çekebilirsiniz. Adil bir bakış açısıyla baskısını yaşadığınız durumlardan kurtulup rahatlayabileceksiniz.

ezotorik astroloji

2022 De Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Teraziler aşk konusunda da hassastırlar. Bu yıl bu hassaslıklarını aşmalarını sağlayabilecek bir yıl olacak. Bazı şeylere göz yumarak ilişkilerinin seyrini olumlu yönde değiştirebilirler.

Bu yıl gelirleriniz önemli bir şekilde artacak yıl ortalarına doğru önemli kazançlar yaşayacaksınız. Fakat unutmayın ki kazançlar beraberinde giderleri getireceğinden dikkatli olmanızda fayda var.

2021 yılında yaşadığınız sağlık sorunları bu yıl sizle beraber değil. Bu yıl daha sağlıklı bir yıl geçireceksiniz. yine de sağlık ve sporu ihmal etmeyin.

ezotorik astroloji

2022 De Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Romantik yaşantınızda alçak gönüllü olmaya gayret edin. Aşırı güven ile aşırı güvensizliği bir arada yaşadığınız bir yıldan sonra bu yıl dengeyi bulacaksınız. Mizah kabiliyetiniz ve çekiciliğiniz sizi çevrenizde aranılan biri yapıyor. Buna alçak gönüllülüğü de eklerseniz çok mutlu olacaksınız.

Bu yıl uzun süredir aklınızda olan büyük projeleri gerçekleştirmek için uygun yıl değil. Buraya harcayacağınız enerjiyi bir süredir içinde bulunduğunuz ruhsal sıkıntıyı harcamak için kullanmanız tavsiye olunur.

Kendinize zaman ayırıp dinginleşmeye çalıştığınız bir yıl sizin için faydalı olacaktır. Kitap okumak, çeşitli aktivitelerde bulunmak sakinleşmenize yardımcı olacaktır.

ezotorik astroloji

2022 De Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Bu yıl aşk sizden yana. Aşkların en güzeli sizi bekliyor. Her zamanki cazibeniz ile etrafınızdakilerin ilgi odağısınız. Eğlenceli kişiliğiniz ile onları etkileyeceğiniz bir yıl. Bu sebepten evlenmek isteyenler için mükemmel bir yıl. Geçmişteki ayrılıkların da tekrar gündeme gelme ve aradaki buzların erimesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Para durumunuz bu yıl stabil. Büyük kazançlar sağlamayacağınız için enerjinizi paradan ziyade çevrenize ayırın ve ışığınızı onlara saçmaya devam edin. Keza para bu yıl sizden yana değil.

Sağlığınızda geçen seneye göre bir değişim olmayacak. Mevcut durumu korumaya çalışın.

ezotorik astroloji

2022 De Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Stres, stres sizi yedi ve kemirdi. İşinizi sevdiğinizi biliyoruz. Fakat artık işlerin sizi yıpratmasına bu kadar izin vermeyin.

İşyerinde ve evde olumlu bir yıl geçireceksiniz. Bu işkolik sizi tanımlıyor. 2022 burç yorumları içselleşmekten çıkıp sosyalleşmeye imkan sağlamanızın  daha önemli olduğunu söylüyor. Kazançlı bir yıl geçireceğiniz için birikim yapabilirsiniz.

Evlilerin 2022 de iş yaşamı ve ev yaşamı güzel gidecek. Ailelerine daha fazla zaman ayırmaları kaydıyla. İkinci evliliği düşünenler için ise iyi bir yıl. Yalnız acele etmemekte fayda var.

ezotorik astroloji

2022 De Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Aşk bu yıl sizinle birlikte. Çok güzel anlar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra anne ve baba olabileceğiniz bir yıl.

İş değişikliği planları yapıyorsunuz. Fakat soğukkanlı olmanızda fayda var iş arkadaşlarınız ile iyi geçinmenizi öneririz. Parayı ikinci plana atmanızda fayda var.

Bu yıl kovalar için müthiş dinamik bir yıl. Spor ile desteklenmesi iyiliğine iyilik katacak.

ezoterik astroloji

2022 De Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Aşkı sıradan bir şey olarak görmekten vazgeçip ona farklı bir boyut taşımanız gerekiyor. Çünkü aşk sıradanlığı kaldırmaz. 2022 burç yorumları sıradanlığı kaldıracak hamlelerde bulunmanız yönünde.

Bu yıl işleriniz iyiye gidecek. Çalışma arkadaşlarınızla gereksiz münakaşalardan kaçının. Kredi çekmek için uygun bir yıl değil. Birikimlerinizi yatırıma çevirin.

Sağlığınıza dokunacak yiyecek ve içeceklerden uzak durun. Sağlığınıza zarar veren alışkanlıklardan kaçının.

 


”Google

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ev Ve Yaşam

69 Emoji Anlamı Nedir ? ♋

69 Emoji Anlamı

69 emoji anlamı‘ hakkında bilgi paylaşacak olursak. 69 emojisinin anlamı, kullanıcıya göre değişkenlik gösterebilir. Ancak, genellikle Whatsapp ve Instagram gibi platformlarda bulunan ♋ sembolü, yengeç burcunu temsil etmek için kullanılır. ♋ ifadesi görmek, kullanıcının yengeç burcunda olduğunu belirtir. Ancak, sembollerin anlamları kişiden kişiye değişebileceği gibi sohbetin konusu ile de ilgilidir.

Eğer burçlardan bahsetmiyorsanız Dikkat!

69 Emoji Anlamı

Birazcık ying yang sembolüne de benzemekle birlikte, bu sembol, bir yengecin simetrik çizgilerle temsil edilmiş yan profiline benzetiliyor. Yengeç burcu, astrolojiye göre 21 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan kişileri temsil eder. Bu burç, genellikle duygusal ve evine düşkün olduğuna inanılan bir karaktere sahiptir.

69 Emoji Başka Anlamı Var Mı ?

İki rakamın birleşmesi ile oluşan ifade rakamları, birer birey olarak düşünerek oral birleşmeyi tarif edebilir. Argo veya şaka amaçlı kullanım yapılmış ise hoş karşılanmayacak bir kullanım olmuş olabilir. Bir yanlışlık olduğu umulabilir ya da gönderen kişiye açık açık maksadı sorulabilir.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri:

  1. Duygusal Derinlik: Yengeç burcu genellikle derin duygusal bağlar kurar ve içsel olarak derin hissedebilir. Duyarlılıklarıyla tanınırlar ve çevrelerindeki insanlara karşı empati gösterirler.
  2. Ev Odaklılık: Evleri ve aileleri Yengeç burçları için hayati öneme sahiptir. Evlerinde huzur bulurlar ve aileleriyle olan bağları onlar için çok değerlidir.
  3. Koruyucu İçgüdü: Yengeç burçları, sevdiklerini koruma ve destekleme konusunda içgüdüsel bir eğilime sahiptirler. Aileleri ve yakınları için her zaman güvenli bir liman olmayı amaçlarlar.
  4. Yaratıcı Potansiyel: Yengeç burçları sıklıkla sanatsal ve yaratıcı yeteneklere sahiptirler. Zengin iç dünyalarıyla tanınırlar ve sanat, edebiyat veya diğer yaratıcı alanlarda ifade bulabilirler.
  5. Kararlılık ve Dengeli Davranış: Yengeç burçları genellikle istikrarlı ve dengeli bir karaktere sahiptirler. Kararlılıkları ve güvenilirlikleriyle bilinirler ve zor zamanlarda bile genellikle sakin ve sabırlı bir tutum sergilerler.

 

 

Continue Reading

Ev Ve Yaşam

Www Gittigidiyor Com Giriş Mümkün Mü ?

www gittigidiyor com giriş

www gittigidiyor com giriş artık tabi ki mümkün değil. Serkan Borançılı, Burak Divanlıoğlu ve Tolga Kabataş tarafından kurulan “GittiGidiyor.com“, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi alışveriş platformlarından biriydi. 2001 yılında kurulan ve 2007 yılında eBay tarafından satın alınan GittiGidiyor, geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapardı. Kullanıcılar, elektronik ürünlerden giyim ve aksesuarlara, ev dekorasyonundan kozmetik ürünlere kadar her türlü ürünü burada bulabilirlerdi. İkinci el kısmı ise hayatımızdaki yeniliklerin öncüsüydü.

GittiGidiyor, Türkiye’de milyonlarca kullanıcının güvenli alışveriş yapmasını sağlayarak bilinirliğini artırmayı başarmıştı. İkinci el alışverişi çoğumuz bu site sayesinde tanıdı. GittiGidiyor ile 1tl den başlayan açık arttırma ilanlarını hala hatırlarım. Az zaman harcatmadı bilgisayar karşısında. O zaman açık arttırmada yaşadığımız heyecanlı bekleyişler artık yerini farklı platformlara bıraktı.

www gittigidiyor com giriş eBay ‘ın platformu satın aldığından itibaren 15 sene devam etmiştir.

www gittigidiyor com giriş

20 Haziran 2022 tarihinde Gittigidiyor, yeni ürün yeni ilan vermeyi kapatma kararı aldı. Ardından, 30 Eylül 2022 Cuma günü ise site tamamen kapandı.

Continue Reading

Ev Ve Yaşam

Morhipo.Com Bir Zamanların Efsanesi

morhipo.com

Morhipo.com , Bildiğimiz üzere Türkiye’deki bir online alışveriş platformuydu. Özellikle giyim ve moda ürünlerini sunardı. Morhipo, çeşitli markaların koleksiyonlarını bir araya getirerek kullanıcılara çevrimiçi alışveriş yapma imkanı sunardı. Kullanıcılar genellikle giysi, ayakkabı ve aksesuar gibi ürünleri Morhipo‘dan satın alır ve çeşitli indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirlerdi.

morhipo.com

17 Ekim 2023’de Morhipo.com kapandı

2011’de Boyner Grup tarafından hayata geçirilen online alışveriş platformu Morhipo, 2020’de Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ile birleşti. Bu birleşme sonrasında, Morhipo.com hizmetlerine aynı şekilde devam etti ve alan adı ile isim gibi unsurlarda hiçbir değişiklik yapılmadı. ta ki 17 Ekim 2023 tarihine kadar…

Üç yıl sonra ortak bir çatı altında hizmet vermeye karar veren Boyner Grup artık müşterilerine boyner.com.tr adresinden hizmet vermektedir.

morhipo.com

Continue Reading

Öne Çıkan